-

-

ریچارد ماتسن نویسنده رمان معروف "من افسانه هستم" با ساخت دنباله‌ای بر فیلم موفق استودیو برادران وارنر با بازی ویل اسمیت موافقت کرد.
نویسنده آمریکایی در حالی موافقت خود را برای ساخت دنباله‌ای بر این فیلم اعلام کرده که...............

-

برای خوانده کامل متن بر روی ادامه مطلب کلیک کنید

-

-

ریچارد ماتسن نویسنده رمان معروف "من افسانه هستم" با ساخت دنباله‌ای بر فیلم موفق استودیو برادران وارنر با بازی ویل اسمیت موافقت کرد.
نویسنده آمریکایی در حالی موافقت خود را برای ساخت دنباله‌ای بر این فیلم اعلام کرده که برادران وارنر هنوز به پروژه جدید چراغ سبز نشان نداده است. این در حالی است که حقوق ساخت دنباله‌ فیلم در اختیار این استودیو است.
رمان ماتسن ۸۲ ساله اولین‌بار سال ۱۹۵۴ منتشر شد. فیلم "من افسانه هستم" که چند هفته است اکران شده، چهارمین اقتباس سینمایی از این رمان معروف است. فیلمنامه را آکیوا گلدزمن و مارک پروتوسویچ نوشته‌اند و داستان درباره محققی به نام رابرت نویل است که خود را تنها بازمانده یک حمله ویروسی می‌یابد و برای بقا باید با انسان‌های تبدیل شده به موجودات خون‌آشام مبارزه کند.
پیش از این وینسنت پرایس در فیلم "آخرین انسان روی زمین" و چارلتن هستن در فیلم The Omega Man در نقش این شخصیت ظاهر شده‌اند. داستان ماتسن تا حدی متفاوت با فیلم جدید به کارگردانی فرانسیس لورنس است که این تفاوت به خصوص در نیمه دوم داستان بیشتر می‌شود.
"من افسانه هستم" که با بودجه‌ای حدود ۱۵۰ میلیون دلار ساخته شده، با ۵/۷۶ میلیون دلار فروش در هفته نخست اکران رکورد بهترین فروش افتتاحیه فیلمی در ماه دسامبر را شکست. این فیلم تاکنون در آمریکا ۲۱۲ میلیون دلار و در سطح بین‌المللی ۱۲۶ میلیون دلار فروش داشته است.